Zmiany skórne lub guzki pod skórą może być uciążliwe. Jeśli się większe, zmieniać kolor, zacieki albo zranić, powinny one zostać usunięte. Zawsze skonsultuj się z lekarzem wszelkie zmiany skórne lub “ryczałtu” można zobaczyć lub poczuć.

Tarczycy jest w środku szyi. Kontroluje poziom energii (wysoki lub niski) i waga (zysk lub strata). Tarczycy może tworzyć guzki, które mogą zmienić się w raka i chirurgii potrzeby.

Istnieją 4 przytarczyc w szyję. Oni kontrolować stężenie wapnia. Jeśli poziom wapnia jest zbyt wysoki, przytarczyc, konieczne może być częściowo usunięta.

Rak piersi jest bardzo często (8%). Guzki lub masy powinny być poddane biopsji. Jeśli nowotwór jest wcześnie wykryty, to operacja może wyleczyć pacjenta.

Kamienie żółciowe mogą blokować przepływu żółci i powodować ból po jedzeniu, zwłaszcza żywności zawierającej tłuszcze lub fast food. Ciężkie zakażenie może nastąpić. Chirurgia laparoskopowa usunięcie pęcherzyka żółciowego i większość pacjentów do domu następnego dnia.

Rany które się nie zagoją są bolesne i stop normalnej aktywności. Korzystanie ze specjalnych opatrunków, rany goją się szybciej. hiperbarycznej dostarcza więcej tlenu do rany i przyspiesza proces gojenia.

Przepuklina jest słabość mięśni, które pozwala jelit “wybrzuszenie”, dzięki. To jest bolesne i może być niebezpieczne. Pachwinie (pachwinowy) przepuklin pępka (pępkowa) przepukliny oraz przepuklin w blizn (pooperacyjnych) można naprawić tradycyjnie z małym cięte lub laparoskopowo z szybszą rekonwalescencję. Zwykle 1 tydzień odzysku i pełną aktywność w 3 tygodnie

Chirurgii małoinwazyjnej (laparoskopia) wykorzystuje zaawansowane aparaty i instrumenty do wykonywania procedur, poprzez mniejsze nacięcia. Mniejsze cięcia oznacza mniej bólu i szybszy powrót do zdrowia.

Istnieje wiele przyczyn krwawienia z odbytu, świąd i ból. Hemoroidy są najczęstsze i zwykle można leczyć bezboleśnie w biurze. Inne problemy: zakażenia skóry tagów, nietrzymanie moczu jest łatwo wyleczyć, jak również. Jeśli operacja jest konieczna, nowe techniki sprawiają, że procedury mniej bolesne.

Endoskopia polega patrząc wewnątrz żołądka z kamerą podczas gdy w świetle znieczulenia. Biopsja może sprawdzić czy nie ma infekcji. Zapalenie lub refluksu może być także postrzegana i traktowana przed formie wrzodów.

Colon polipy są małe narośla, które mogą zmienić się w raka. Rak jelita grubego jest drugim co do częstości przyczyną zgonów na raka. Wszyscy 50 lat lub starsze powinny mieć kolonoskopię, aby usunąć polipy, zanim zmiany w nowotwór. Kolonoskopia jest robione pod światło znieczulenia. Na dzień przed “prep jelit” jest wykonywane w celu usunięcia kału, aby zobaczyć całej okrężnicy. Przygotowanie: płyny do picia tylko dzień przed i ½ -1 galon leczniczej cieczy (to jest najgorsze, a nie procedury).